VIP Transfer

 

ASİL TUR,

  • Operasyonel filo kiralama alanında, araç tedarik ve kullanımında yaşayabileceğiniz sorunlara, stratejik çözümler üretebilmek amacıyla; danışmanlık ve finansal hizmetler sunmaktadır.
  • Mercedes Vito ve Volkswagen Caravelle model VIP araçlarımız sizlerin kusursuz yolculuk yapmanız için yüksek donanımlıdır. Led televizyon, buzdolabı, klima, DVD player, müzik sistemi, telefon, ısıtmalı deri kaplama koltuklar, USB çıkışlı çalışma masası ile yüksek oranda mahremiyet sağlayan filmli camlı araçlarımız standart olup ekstra isteğiniz üzere dizüstü bilgisayar ve sınırsız internet bağlantısı da eklenebilmektedir. VIP Transfer konusunda özel eğitimli sürücülerimiz beklentinizin üzerinde bir tecrübe ve birikime sahiptir.
  • Yılların verdiği tecrübe haricinde defansif sürüş, ileri sürüş teknikleri gibi bir çok kurs ve seminere katılmış başarı ile tamamlamışlardır. Talep edilirse bu belgeler sistemimizde kayıtlı olup, müşterilerimizle gururla paylaşılabilmektedir.
  • VIP Transfer için kullanılan araçlarımız muayenesi yapılmış ve kaskoludur. Bakımları zamanından önce eksiksiz tamamlanır, miyadını doldurmuş parça orjinali ile değiştirilir. 
  • VIP Transfer hizmetimizi kullanan misafirlerimiz ferdi kaza sigortalıdır. Herhangi bir kaza anında MEDLINE ile anlaşmalı kurum ve kuruluşlarda hiçbir ücret ödemeden hertürlü masrafı karşılanır. 
  • Şehir içi özel transfer, şoförlü araç tahsis, VIP Transfer, shuttle, ve havalimanı otel transferi şehir dışı ise kayak merkezi transfer, butik transfer ve fuar transfer hizmetlerimiz bulunmaktadır.