Warning: session_start(): open(C:\Windows\Temp\sess_7s47vu1cl17lbvmepgfr9piei6, O_RDWR) failed: No space left on device (28) in C:\inetpub\vhosts\asiltur.com\httpdocs\loader.php on line 3
 Personel Taşıma - Asil Tur - Önce Sorumluluk Taşırız !

Personel Taşıma

Personel Servisi
 

Personel Taşımacılığı;

Asil Tur; kurulduğu günden bu yana verdiği hizmetler ile sektörde öne çıkan bir firma olmuştur. ASİL TUR adı altında verilen hizmetlerden biri olan personel taşımacılığı; “Önce sorumluluk taşırız !” sloganı altında büyük bir hassasiyet ile gerçekleştirilir. Personel taşıma hizmetini sorumluluk bilinciyle, güvenli şekilde sağlayan ASİL TUR, kaliteli araç filosuyla sistemli bir çalışma şekline sahiptir. Öyle ki araç filosunda yer alan tüm araçlar gereken tüm belge ve izinleri alınmıştır. Trafik sigortası, koltuk sigortası, kasko, araçların teknik bakımı ve kontrolü, şoförlerin sürüş tecrübesi ve benzeri tüm detaylar özenle firma tarafından güvenli yolculuk adı altında sağlanmıştır. Personel servisi hizmeti veren şirketimiz olası haller için özel ambulans ve sağlık ekipmanını bünyesinde bulundurarak ne kadar titiz çalıştığını göstermektedir.

Personel taşıma hizmetinde en önemli detay şüphesiz zaman yönetimi ve rota kontrolüdür. ASİL TUR’un deneyimli kadrosu ile hizmet verilen şirketler, okullar ve kuruluşlar, gün başlarken ve gün sona ererken evlerine, işlerine, okullarına tam zamanında gideceğini bilmenin huzuruyla konforlu bir yolculuk geçirir.

Personel taşımacılığı kolay görünen fakat içeriğinde çok ince hayati detayların yer aldığı özen isteyen bir hizmet ağıdır. ASİL TUR, işin tüm detaylarına olan hakimiyeti ve güvenliğe gösterdiği özen ile öne çıkıyor. Sigortadan, konfora kadar çok geniş alanda müşterilerine memnun kalacakları bir hizmet sunar.

Personel servisi ağında yer alan ASİL TUR araçları güvenlikli olduğu kadar konforlu olmalarıyla da dikkat çekiyor. Öyle ki servis hizmetinden yararlanan bireyler, yol boyunca huzurla kitap okuyabilir, dizi – film seyredebilir, ders çalışabilir, toplantı notlarını kontrol edebilir veya sadece gözlerini kapatarak dinlenebileceği bir yolculuk yapabilir.

Personel taşımacılığı hizmetinde yer alan araç markaları genel olarak Mercedes ve Volkswagen'dir. Bu araçlar olası bir plotaj hatası, hava koşulları ve akla gelebilecek herhangi bir durumda oluşabilecek etkiyi en aza indirmek için ABS (taşıtın kararlılığını, manevra ve durma yeteneğini artırabilen bir fren sistemi) , EDS (Elektronik Stabilite Programı) gibi donanımlarla donatılmıştır. Her bir araç sigortası ve kaskosu yapılmış olup, personel taşıma ve okul servisi hizmetlerinde kullanılabilecek şekilde donatılmıştır. Hiçbir aracımızın bir gün dahi trafikte sigortasız yada kaskosuz yol almaması kati suretle takibatımızdadır.

Personel servisi araçlarımız;

  • ASİL TUR araç filosu periyodik bakımları zamanında yapılan ve bakım kartları şirket tarafından sürekli kontrol edilen üç ve daha küçük yaştaki araçlardan oluşmaktadır.
  • Tüm sürücülerimiz araçlarının trafik sigortası, koltuk sigortası ve kaskosunu eksiksiz olarak yaptırarak yola çıkmak zorundadır. Bütün bu belgeler ASİL TUR yetkilisi tarafından kontrol edilir.
  • Araçlara bağlı çalışan özel ambulans ve sağlık ekipleri mevcuttur. Şirketimiz bunu için MEDLINE ile anlaşmalıdır. Her araç ferdi kaza sigortalıdır.
  • Personel taşıma hizmetimiz MERCEDES - VOLKSWAGEN - FORD marka araçlarla yapılır.
  • Araçlarımız otomatik kapı sistemlidir. Araçlarımızın iç ve dış temizlikleri günlük olarak yapılmaktadır. Araç içinde koltuklar standartlara uygun, kılıf ve koltuk başları takılı ve temizdir.
  • Araçlarımızda bulundurulması gereken mecburi teçhizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti) zincir, takoz ve çekme halatı eksiksiz ve daima kullanılmaya hazır olarak bulundurulur. Yapılan düzenli denetimlerle tarafımızca devamlı olarak kontrol edilir.
  • Araçlarımızın tüm ışıklandırma ve aydınlatma sistemleri standartlara uygun olarak çalışmaktadır.
  • Araçlarımızın havalandırma ve ısıtma sistemleri mevsim şartlarına uygun olarak çalışır vaziyettedir.
  • Servis araçları ve sürücüleri 21/05/1992 tarihli 21234 sayılı Resmi Gazetede İç İşleri Bakanlığının yayınladığı servis araçları yönetmeliğinde belirtilen ilgili şartların tamamına haizdir.

Peki ya fiyatlandırma ?

Tarafımıza verilen rotalar ve durakları logvrp programına girilir. Servis güzergahı program sayesinde en kısa ve en mantıklı yolların çizimiyle harita oluşturulur. Kilometre bilgisi tam ölçülür. 1 dakika gecikme yaşanmadan fazla para ödemeden fiyatlandırma yapılır. Sizin için hazırlayacağımız güzergâh haritanıza, servis raporunuza, sürücü ve araç bilgilerine tarafınıza açılacak panelden ücretsiz ve zahmetsizce ulaşabilirsiniz. 

Özetle;

Küresel çapta bir hizmete imza atmak isteyen ve bu yönde kendisini daima geliştiren, eğiten, yenilikleri takip eden ASİL TUR; personel taşımacılığı ve diğer tüm hizmetlerinde müşteriyi esas alarak kaliteli, güvenli, konforlu bir yolculuk anlayışı sunar. Mutlu müşteri portföyümüzü görmek için referanslarımız sayfamızı ziyaret edebilir ve 0216 427 27 27 numaralı telefonunumuzdan bize ulaşıp fiyat teklifi isteğinde bulunabilirsiniz.