Öğrenci TaşımacılığıMilli Eğitim Bakanlığının Öğrenci taşımacılığı yönetmeliğindeki yönergeler ve talimatları doğrultusunda istenen özelliklere sahip araçlarla hizmet veren ASİL TUR, insan hayatının, değerinin farkındadır. Toplumun geleceği olarak nitelendirilen çocuklarımızın taşınmasının ayrı bir sorumluluk ve profesyonellik gerektirdiğinin bilincindedir, konu ile ilgili tüm hassasiyetler dikkatle uygulanmaktadır. Bu anlayışla, taşıdığımız sorumluluğu yerine getirdiğimizin en büyük ispatı okul ve kreşlerden aldığımız sayısız başarı ve teşekkür belgeleridir.
Her türlü olağan üstü durumlarda toplu SMS sistemi ile veliler, sürücüler ve rehberler bilgilendirir.
 

Çocuklarımızı Emanet Ettiğimiz SÜRÜCÜLERİMİZ

  • Sürücülerimiz kılık kıyafet mevzuatına uygun hareket edip, şehiriçi ve şehirler arası turizm taşımacılığı eğitimli ve T.Ş.O.F.' den sertifikalı ve en az 5 yıllık ağır vasıta ehliyetine sahiptir.
  • Sürücülerimiz firmamız tarafından düzenli olarak yapılan sürüş teknikleri, trafik, takım ruhu, marka olma bilinci, iletişim ve KYS seminerlerine katılmaktadır.
  • Sürücülerimiz aracın iç ve dış temizliğinden sorumludur ve yeterli olmaması durumunda cezai işlem uygulanır.
  • Sürücülerimiz servis esnasında şehir içi hız limitine uymak zorundadır. Hız limiti dışına çıkarak öğrencilerin hayatını riske atacak hareketlerden kaçınır, öğrencileri tehlikeye atmaz.
  • Can güvenliği ve emniyetli yolculuk için takip mesafesini ayarlayıp zorunlu olmadıkça sol şeridi kullanmaz ve sollama yapmaz. Ayrıca tüm sürücülerimiz trafik kurallarına uymak zorunda olduklarının bilicindedir.
  • Servis Hosteslerimiz tek tip kıyafetli, bakımlı, 30 yaşını aşmamış, çocukları seven, güler yüzlü, hoşgörülü, sevecen, şefkatli ve tecrübeli elemanlardan oluşmaktadır. Bulaşıcı hastalığa yakalanan hosteslerimizin yerine derhal yedek hostesimiz görevi devralır.
  • Öğrencilerin evden okula, okuldan eve gidiş gelişlerinde; servis araçlarına binerken ve araçtan inerken servis rehberi refakat eder. Velisi dışında kimseye teslim edilmez.
  • Okul araçlarımızın tüm koltuklarında öğrenci taşımacılığı yönetmeliklerine göre emniyet kemerleri mevcuttur ve takılması zorunludur.

Öğrenci taşımacılığı konusunda kamu ve özel sektörde okul, dershane, kurs ve etüdevi gibi eğitim tabanlı kurumlarda faaliyetlerimize devam etmekteyiz. Servislerimiz öğrenci taşımacılığının gerektirdiği tüm gereksinimlere sahiptir. Öğrenci servisi konusunda uzmanlaşan sürücülerimiz konularında sürekli eğitime girerek bilgisini taze tutmaktadır. Çocuklarınız doğru hostes, doğru sürücülerle güvenli yolculuğun keyfini sürerken, siz veliler ise gönül rahatlığıyla, eve sağ salim geleceklerini bilerek huzur içinde hayatınıza devam edebilirsiniz. Firmamız, okul servisi ve personel servisi yapan firmalar arasında sıfır hata ile en iyi ve güvenilir firmalar arasındadır. Her geçen gün çıtayı biraz daha yukarı çıkarmaktadır. Firmamıza ve uzman ekibimize güvenerek çocuklarınızı emanet ettiğiniz için tüm anne ve babalara teşekkürler ederiz. Sizleri yüz üstü bırakmayacağımızın ise bir kez daha altını çizmek isteriz.